Nejlevnější dřevěné podlahy
Konzultace po telefonu +420 773 962 615

Proces nákupu

Vyberte si produkt

Nejprve si z naší nabídky vyberete produkt, který se Vám líbí. Následně vyplníte poptávkový formulář. Vlastní poptávka je nezávazná, tzn. odesláním poptávky se nijak nezavazujete k budoucí koupi. Do 24 hodin se Vám ozveme, poradíme Vám a dojednáme s Vámi veškeré náležitosti.

Pokračovat na výběr podlahy
01

Prohlídka v showroomu

V této fázi se rozhodnete, zda si přejete vidět daný materiál přímo u nás v showroomu, nebo Vám postačí zaslat vybraný vzorek dřevěné či vinylové podlahy ZDARMA poštou. V případě, že si zvolíte osobní návštěvu, rádi Vás u nás přivítáme!

Více v sekci Vzorkovna
02

Zaměření a úpravy

Ještě než si podlahu objednáte, je třeba znát přesnou plochu místnosti, kde bude položena. Dále je třeba vědět, zda bude potřeba úprava povrchu před vlastní pokládkou. To vše s Vámi ochotně prodiskutujeme, případně zajistíme zaměření a nezávaznou konzultaci ohledně nezbytných úprav.

Jak změřit prostor pro podlahu?
03

Objednávka

Jakmile je vše zaměřené a dohodnuté, lze přistoupit k závazné objednávce či podpisu smlouvy.

Více v Častých dotazech
04

Doručení

Zboží si můžete vyzvednout přímo u nás v Jesenici (obvykle pokud se jedná o malý náklad), nebo si materiál vyzvedne podlahář, který u Vás bude zároveň dřevěnou nebo vinylovou podlahu pokládat. Taktéž je možné nechat si podlahu poslat smluvním dopravcem na místo určení. Tuto informaci prosím nezapomeňte uvést do poptávkového formuláře.

Více v Častých dotazech
05

Pokládka

Po všech předchozích krocích je provedena pokládka podlahy. Obyčejně u bytů netrvá více jak jeden den. Podlahář Vám včas podá instrukce, co je před montáží potřeba provést - odsunout či zakrýt nábytek apod.

Více o pokládce podlahy
06